PostHeaderIcon سکوت مردم

 

سکوت مردم

زندانیان را بدون هیچگونه اطلاع قبلی اعدام میکنند، سگان ولایت هر روز به خانه یکی از فعالین سیاسی و یا اجتماعی یورش می برند و آن فرد را دستگیر میکنند، آدم ربایی ها به طرز عجیبی زیاد شده اند، زندانیان سیاسی در بدترین شکل ممکن هستند و تحت فشار و شکنجه و توهین و تجاوز قرار دارند. تخم مرغ به شانه ای نه هزار تومان رسیده است و نان و گوشت و برنج و سایر موارد خوراکی و مورد نیاز هر خانواده سیر صعودی خود را طی میکنند و گرانی و تورم و دریافت نکردن حقوقهای ماهیانه و عقب افتاده کمر سرپرستان خانواده ها را شکسته است .

تعداد کودکان کار و بچه های خیابانی و معتادین و کارتن خوابها و ختران و پسران فراری سر به فلک کشیده است و کسی را یارای کمک به بینوایان نیست، چهل درصد دانش آموزانی که امسال باید سر کلاس درس حضور میداشتند ترک تحصیل کرده اند و به احتمال زیاد وارد دنیای پر از رنج و سختی کودکان خیابانی شده اند و کسانی که سنشان بالاتر است جذب بازار قاچاق مواد مخدر شده اند و زندکی ایشان به دلیل سهل انگاری و خیانتهای مسئولین عالی رتبه حکومت ولایت وقیح تباه گشته است .

در این رهگذر با کمی تامل نمیتوان همه کاسه کوزه ها را بر سر ولی وقیح و احمدی نژاد و سرداران سپاه شکست چرا که این مردم هستند که با سکوت پیوسته مدام خود به دزدان و جانبازان و جنایتکاران این اجازه را می دهند که زندگی را برایشان هر روز سخت تر و تلخ تر از دیروز رقم بزنند.

مزدوران ولایت از سکوت ناشی از ترس و صد البته عادت کردن مردم به شرایط سخت و سخت تر شدن و نداشتن هیچ گونه اعتراضی به وضع اسفبار زندگی هاشان جرات بیشتر پیدا کرده و با گردنی برافراشته و سینه ای ستبر شده در خیابان ها قدم می زنند و زنان و دختران مردم را به اسم بدحجاب و یا بی حجاب بازداشت کرده و سپس به آنان تجاوز میکنند، چنانچه ضرورت ایجاب کند آنان را آتش می زنند. ترانه موسوی که یادتان نرفته است ؟

این سکوت مردم و لبهای دوخته آنان است که به سگان رهبر میدان جولان دادن را می دهد. و تا زمانی که مردم دست به اعتراضات نزنند و از راه مبارزات جدی تر با آخوند و بسیجی برخورد نکنند باید منتظر روزهای بدتر و سخت تر و تلختر و طناب های اعدام بیشتر در تمامی شهرهای ایران زمین بود.

به امید روزی که مردم سکوت را بشکنند

رضا خلج - Reza khalaj

 

Share

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 10 مهر 1391 ساعت 09:17)

 

نظرات   

 
0 #5 roya 1391-07-07 19:04
چه عــــاشقانه می گویند.
زبـــــــانت....
چه بـی رحمانه می سوزاند.
بازگو کردن
 
 
0 #4 یک بی دین 1391-06-26 06:51
آی گل گفتی
بازگو کردن
 
 
+2 #3 jsj 1391-06-24 12:24
نقل کردن جان فدای ولی فقیه:
شما احمقها مردم را چه کسانی فرض کرده اید؟
ما مردم همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهیم بود و پوزه سگانی مثل شما را هم به خام میمالیم

ساندیس خور !!!!
از مملکت من برو
بازگو کردن
 
 
-2 #2 جان فدای ولی فقیه 1390-06-24 10:13
شما احمقها مردم را چه کسانی فرض کرده اید؟
ما مردم همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهیم بود و پوزه سگانی مثل شما را هم به خام میمالیم
بازگو کردن
 
 
-2 #1 یک مخالف 1390-06-20 18:46
همین سکوت مردم است که کار دست خودشان داده و باعث شده که جناح حاکم بتوانند حکومت را ادامه دهند.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

نظر سنجی
آیا مسئله هسته ای ایران به جنگ می‌انجامد؟
 
آخرین اخبار از سایتهای دیگر
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز25
mod_vvisit_counterدیروز61
mod_vvisit_counterاین هفته135
mod_vvisit_counterهفته قبل243
mod_vvisit_counterاین ماه135
mod_vvisit_counterماه قبل926
mod_vvisit_counterکل بازدیدکننده ها از اول96799