PostHeaderIcon دنباله روی آخوند

ملت کتک خورده ایران پس از سه دهه ستم دیدن باز همدر انتظار کرامت آخوند است. سه دهه است که کشوری توسط ملایان فرومایه به سرقت رفته است و آخوند بر حان و مال و ناموس مردم حکومت میکند. بیش از  سی سال است میگذرد که آخوند سرمایه و هستی ملتی را چپاول کرده و دار و ندار مردمی را غارت میکند.

بیش از سه دهه است که ملتی غرق در گرفتاری و بیچارگی و فقر و نداری اند و میلیونها نفر ایرانی محتاج تکه نانی هستند و آخوند هر روز بر اندوخته هایش اضافه شده و با دزدی سرمایه یک ملت برای خود گنجی باور نکردنی دست و پا کرده است.

پیامد دیگر حکومت آخوندی به فراموش سپردن زیان، آئین و تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله ایران و به دریوزگی و بی آبرویی کشاندن یک ملت است.

آخوند با ازمیان بردن تمدن و فرهنگ عنی ایرانیان ملت بزرگوار ایران را به قهقرایی رسانده است و متاسفانه تعدادی مزدور و نان به نرخ روز خور که کم هم نیستند دنباله رو این نظرات قرون وسطایی آخوندها هستند.

این بردگی بعضی از ایرانیان به آخوندها برای جنایت، خیانت و غارت بیشتر میدان داده و موجبات بدبختی بیشتر هموطنان را فراهم میسازد.

مردم ایران باید از زنده نگهداشتن و در بطن جامعه قرار دادن آخوند دست برداشته و ایشان را طرد کرده و دستان خون آلودشان را از زندگی خود قطع کنند. اگر بخواهیم لچ کلام را در یک جمله بگوئیم باید آن جمله را اینگونه نوشت و بیان نمود:

" تا آخوند کفن نشود، این وطن وطن نشود "

آذر 90

رضا خلج - Reza khalaj

 

Share

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 10 مهر 1391 ساعت 09:16)

 

نظرات   

 
0 #2 karim 1391-07-05 20:53
khili badbakhti
بازگو کردن
 
 
0 #1 رضا 1391-07-04 07:37
تا خون در رگ ماست
خمینی رهبر ماست
تا خون در رگ ماست
آخوند سرور ماست
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

نظر سنجی
آیا مسئله هسته ای ایران به جنگ می‌انجامد؟
 
آخرین اخبار از سایتهای دیگر
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز16
mod_vvisit_counterدیروز61
mod_vvisit_counterاین هفته126
mod_vvisit_counterهفته قبل243
mod_vvisit_counterاین ماه126
mod_vvisit_counterماه قبل926
mod_vvisit_counterکل بازدیدکننده ها از اول96790