PostHeaderIcon تحریم انتخابات

 

تحریم انتخابات

با مقایسه وضعیت اقتصادی و اجتماعی و سیاسی کشورهای منطقه با ایران و با وجود ذخایر بیکران نفت و گاز ومنابع زیر زمینی و موقعیت استراتژیک جغرافیایی کشورمان فقر و بدبختی و خفقان سراسر ایران را فرا گرفته. آیا میتوان نام این دریوزگی را در سرزمینمان زندگی نهاد؟

آیا این شیوه زندگی کردن که همانا توسری خوردن و صدای شکستن استخوانهایمان را شنیدن و له شدن و نابود شدن آینده فرزندانمان را دین و خفقان گرفتن و حرف نزدن و اعتراض نکردن،  آیا پست ترین و بی ارزش ترین زندگی ها نیست؟ بی تردید این نوع زندگی از زندگی حیوانات هم پائین تر و پست تر است . آیا نباید ملت ابران برخیزند و  مقابله کنند؟ آیا نباید در ازای هر ایرانی که در طی این سه دهه ننگین به دست حکومت بطور مستقیم و یا غیر مستقیم ودر نتیجه فشارهای اقتصادی و اجتماعی مورد ظلم قرار گرفته بپا خیزید؟

آیا نباید بخاطر هر جوان ایرانی که از فرط ناامیدی و پوچی و بی هدفی زندگی اش به اعتیاد روی آورده و مواد مخدر تولید و پخش شده توسط سپاه پاسداران را استفاده کرده است دست به اعتراض عمومی زد؟

اگر نه پس باید چند  ده سال دیگر نیز همینگونه به زندگی های پست و ذلت بار ادامه دهیم و شاهد جنایتهای بیشتر رژیم ولایت فقیه باشیم، اگر الان برنخیزیم و آخوندها را از سرزمینمان بیرون نکنیم این رژیم بی وطن آغازگر جنگی خواهد شد که نتیجه آن گریستن روی ویرانه های کشورمان و از دست دادن جوانانمان می باشد.

مردم ایران زمین باید متحد شده و بصورت یکپارچه دست به یک اعتراض و اعتصاب گسترده بزنند.آتش اعتصابات و اعتراضات به صرعت دامان دولت را خواهد گرفت.

در حال حاضر وشیفه ملی هر ایرانی است که با تحریم انتخابات و شرکت نکردن در مراسمات دولتی و واردنشدن به مجلس هایی که زیر نظر رژیم اداره میشود سیلی محکمی در دهان آخوندها زده میشود. تا ملتی برنخیزد وبرای رهایی از چنگال استبداد مبارزه جانانه نکند زندگی آن مردم هر روز بدتر از روز قبل خواهد شد وهمگان آرزوی مرگ خواهند کرد.

تنها راه رهایی از چنگال استبداد و حکومتهای خودکامه انقلاب و براندازی است

به امید آزادی ایران از چنگال اشغالکران

رضا خلج - Reza khalaj

فبریه 2012

 

Share

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 10 مهر 1391 ساعت 09:17)

 

نظرات   

 
0 #2 mokhtar 1391-07-15 18:47
چگونه است که همه ی گروه های اپوزیسیون مدعی اند که خواهان دمکراسی و آزادی اند اما در عمل میخواهند دیگران را از صحنه ی سیاسی خارج کنند ؟
اگر واقعا رای مردم است که نوع حکومت و دولت را انتخاب میکند ، به چه دلیلی گروه های اپوزیسیون صرفنظر از دشمنی و پدرکشتگی با هم متحد نمیشوند ؟؟؟
بازگو کردن
 
 
0 #1 Golamreza 1391-07-04 07:38
سلام
آقا تا کی تحریم تا کی تحقیر
بیایید یکبار هم شده همه با هم صد در صدی شرکت کنیم که نتوانند مهندسی کنند انتخابات را.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

نظر سنجی
آیا مسئله هسته ای ایران به جنگ می‌انجامد؟
 
آخرین اخبار از سایتهای دیگر
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز12
mod_vvisit_counterدیروز61
mod_vvisit_counterاین هفته122
mod_vvisit_counterهفته قبل243
mod_vvisit_counterاین ماه122
mod_vvisit_counterماه قبل926
mod_vvisit_counterکل بازدیدکننده ها از اول96786